Loading...

Hizmetlerimiz

Yazılım Danışmanlığı

Sektörleri ne olursa olsun müşterilerimizi ileriye taşıyacak, tüm isteklerine cevap verebilecek programlarla işlemlerini kolaylaştırmak ve tüm süreçlerde zamandan tasarruf etmelerini sağlamak önceliğimizdir. Yazılım müşterilerine iş süreçlerini daha verimli bir şekilde yönetilmesini sağlayacak kuruluşa birebir uygun, görselliği mükemmel tasarımlar yapıp kısa zamanda dönüşü olan faydalar elde etmelerine imkan sağlamaktadır.

Devamını Gör...
Eğitim Danışmanlığı

NOK Danışmanlık, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrenci adaylarına, eğitim ve kariyer hedefleri doğrultusunda en doğru seçimi yapabilmeleri ve seçim aşamasında istemedikleri sorunlarla karşılaşmamaları için profesyonel hizmet verir.

Devamını Gör...
Finans/Yatırım Danışmanlığı

Şirketlerin güçlü bir alt yapıyla en doğru şekilde yapılmış analize dayalı olarak geleceklerinin planlanıp, öngörülerek daha sağlam, daha verimli ve daha karlı hale getirilmesi etkili bir için stratejik planlama gereklidir.

Devamını Gör...
Marka Danışmanlığı

Bir marka yaratırken birinci adım olarak markaya bir isim bulmak, ikinci olarak etkileyici bir logo yapmak, sonra farklı görseller oluşturmak, markanın hikayesini yazmak ve daha sonrasında da stratejiyi belirleyerek sağlam adımlarla ilerlemek...

Devamını Gör...
Stratejik Planlama Danışmanlığı

Günümüzün hızlı değişen dünyasında başarılı olan firmalar iyi plan yapan, düzenli değerlendirme yapan, fırsatları ve tehditleri takip eden, stratejik kararlarla yollarına devam eden ve inovasyona dayalı sistemle çalışan firmalardır.

Devamını Gör...
Fizibilite Danışmanlığı

NOK Danışmanlık olarak biz de size tüm bunları göz önünde bulundurarak yatırımınızın iş fikri aşamasından kuruluma kurulumdan sürdürülmesine kadar olan süreçlerin hepsinde tam başarı sağlamanız için profesyonel bir danışmanlık sunmayı amaçlıyoruz. Harzırlayacağımız fizibilite raporu ile siz de iş fikrinizi hayata geçirirken yatırımınızı en doğru şekilde yapacaksınız.

Devamını Gör...
Kurumsal Danışmanlık

Kurumsal danışmanlık firmaları hizmet verdikleri firmaların daha önce düşünemediğini düşünüp göremediklerini görmekle yükümlüdür. NOK Danışmanlık olarak biz de, kurumların tüm organizasyonel ve stratejik planlamalarında, finansal faaliyetlerde, yatırım ve yönetim kararlarında katma değeri yüksek kurumsal finansman ve yönetim danışmanlığı hizmetleri ve eğitim desteği sunmak üzere kurulduk.

Devamını Gör...
Risk Yönetimi Danışmanlığı

NOK Danışmanlık olarak, strateji aşamasından uygulama aşamasına kadar her noktada farklı türdeki risklere daha iyi cevaplar verebilmek ve uzun vadede daha verimli ve kalıcı sonuçlar almanız için destek olabiliriz.

Devamını Gör...

Çalışma Sürecimiz


Nok Danışmanlığın Arkasındaki Başarılı Ekip.

ANALİZ

ANALİZ

Sistemin tüm parçalarının ayrı ayrı incelenerek en doğru analizlerin yapılması

HEDEF BELİRLEME

HEDEF BELİRLEME

Kurumun vizyonu ve ortaya konan mevcut durum dikkate alınarak hedeflerin belirlenmesi

YOL HARİTASI

YOL HARİTASI

Analizler doğrultusunda kurumun kimliğine ve hedeflerine uygun yol haritası belirlenmesi

UYGULAMA

UYGULAMA

Verimlilik ve etkinlik odaklı her türlü süreç iyileştirme faaliyetlerinin oluşturulması ve uygulanması

Başa Dön