Loading...

Hakkımızda

BİZİ YAKINDAN TANIYIN

NOK Danışmanlık yazılım, finans-yatırım, eğitim ve tarım sektörlerinde uzun yıllardır yöneticilik ve danışmanlık tecrübesi olan iki idealist ortak tarafından İstanbul’da kuruldu. Kuruluş amacımız önde gelen işletmelere, kamu kuruluşlarına, sivil toplum kuruluşlarına, kar amacı gütmeyen kuruluşlara ve bireysel müşterilerimize mevcut danışmanlık sektöründeki uygulamaları geliştirip fark yaratarak, sürekli gelişim ve verimlilik anlayışıyla en iyi şekilde hizmet vermektir.

Bir çok farklı alanda geliştirme, uygulama, eğitim ve destek hizmetleri vererek müşterilerimize bu alanlarda artı değer katarak , onları günümüzün rekabet ortamını göz önüne aldığımızda hem bugünlerinde hem de gelecekte avantajlı hale getiren çözümler sunmaktayız.

Kurumların ve kişilerin ihtiyaçlarına yönelik durum tespit sürecinde sorunları ve ihtiyaçları en iyi şekilde analiz edip anlayarak herbirine özel hizmetler sunmak ve çözümleri üretirken sunduğumuz bu çözümlerin devamlılığını sağlamak önceliğimizdir..

Müşterilerin her türlü ihtiyaç ve beklentilerine en etkili şekilde karşılık vermenin sürekli önem kazanmaya devam ettiği danışmanlık hizmetleri sektöründe rekabetin çok yoğun olduğunun farkındayız ve bu alanda müşterilerimizin her performasında uzun süreli ve kalıcı gelişmeler sağlamasına yardımcı olmak adına profesyonel yaklaşımlarla hizmet vermekteyiz.

Gençliği, dinamikliği ve tecrübesiyle güçlü bir ekibe sahip NOK Danışmanlık olarak bizler hizmet verdiğimiz konulardaki uzmanlığımızı, mevcut projelerde kendi kurumsallık ilkelerimiz çerçevesinde istenilen niteliklerde çözümler sunarak devam ettirmekteyiz.

Sahip olduğumuz bilgi birikimi, deneyimlerimiz ve güçlü teknik alt yapımız ile üstlendiğimiz tüm projelerde hem üretim aşamasında hem de üretim sonrasında ürünün müşterilerimize eksiksiz ve profesyonel bir şekilde sunulmasını garanti ediyoruz.

 • Hakkımızda Resim 1
 • Hakkımızda Resim 2
 • Hakkımızda Resim 3

Vizyonumuz

Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda Türkiye’nin önde gelen danışmanlık şirketleri arasında yer almak ve güçlü enerjimiz ile müşterilerimize en etkin çözümleri sunmak.

Misyonumuz

Kaliteli, müşteri memnuniyeti ve güven odaklı işlere imza atarken, diğer yandan gerekli bilgi birikimi, çalışan memnuniyeti ve Yaratıcı ve dinamik insan kaynağı ile şirket kültürünü geliştirmek. Her geçen gün yükselen rekabet ortamında müşterilerimize bu yönde artı değer katmak.

HİZMET POLİTİKAMIZ

Ne koşulda olursa olsun onlara en iyi hizmeti sunarak müşterilerimizi memnun etmek ve aramızdaki güveni korumak asli görevimizdir. Verdiğimiz hizmet ve sunduğumuz çözümlerin müşterilerimize en etkin şekilde aktarılması için işimizi sahipleniyor ve inovatif çözümler sunabilmek adına sürekli gelişmeyi ilke olarak benimsemiş bulunuyoruz. Yaptığımız işler beklenilen performansı göstermediğinde karşılaşılan sorunlara tekrar farklı bir bakış açısıyla yaklaşıp hatalarımızı kabul edecek cesarete sahibiz. .

Bu yönde;

Alexis Carrel:

“Hatanın en büyüğü, hatalı olduğunu bilip de onu düzeltmenin çaresine başvurmaktır.”

Albert Einstein ise;

“Hatayı açıkça görmek insanı harekete geçirir,insan ancak düştüğünü fark ederse ayağa kalkar.” demiştir.

Bu nedenle bu hatalarımızı görmenin bizi harekete geçirip gerekli tüm cesaretimizle bizi daha iyisine götüreceğinin bilincindeyiz.

Kalite politikamız gereğince tüm çalışanlarımızın mesleki alandaki gelişimlerini sürdürmek açısından eğitimlerini sağlamaktayız. Sektörün gereklilikleri doğrultusunda en son teknolojileri yakından takip ederek yeterli bilgi birikimine sahip olmak, böylece müşterilerimize verdiğimiz tüm sözlerimizi eksiksiz ve fazlasıyla yerine getirerek firmamızın sektördeki itibarını ve prestijini sürekli olarak artırmayı hedeflemekteyiz.

FARKIMIZ VE DEĞERLERİMİZ

 • Müşterilerimizin proje süreçlerini en verimli şekilde destekleyici yönde çözümler sunmamız
 • Sunduğumuz her hizmetimizde kalite kriterlerini ön planda tutmamız
 • Müşterilerin beklentilerini göz önünde bulundurarak onlara mümkün olduğunca bekletilerinin daha üstünde işlere imza atma isteğimiz
 • Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemle proje yürütme yöntemlerimiz
 • Firma bünyesindeki hiyerarşide stajyerden müdüre, her pozisyondan çalışanlarımıza duyduğumuz saygı ve gelişim odaklı yönetim tarzımız
 • Müşterilerimizin güvenini kazanırken, bu güveni arttırarak kalıcı ilişkiler kurma çabamız
 • Bağımsız bakış açımızı koruyarak müşterilerimizin çıkarlarını firma çıkarlarının üstünde tutmamız
 • Tecrübeli, genç ve dinamik kadromuz
 • Doğru zamanda tasarlanmış doğru süreçlerlerle sektöre en uygun çözümler
 • Müşterilerimiz için tamamladığımız çalışmalarımızı bir sonraki işlerimiz için referans gösterirken veya reklam verirken müşterilerin gizlilik haklarına saygı duyar, istemedikleri sürece bunları kullanmayız

Çalışma Sürecimiz


Nok Danışmanlığın Arkasındaki Başarılı Ekip.

ANALİZ

ANALİZ

Sistemin tüm parçalarının ayrı ayrı incelenerek en doğru analizlerin yapılması

HEDEF BELİRLEME

HEDEF BELİRLEME

Kurumun vizyonu ve ortaya konan mevcut durum dikkate alınarak hedeflerin belirlenmesi

YOL HARİTASI

YOL HARİTASI

Analizler doğrultusunda kurumun kimliğine ve hedeflerine uygun yol haritası belirlenmesi

UYGULAMA

UYGULAMA

Verimlilik ve etkinlik odaklı her türlü süreç iyileştirme faaliyetlerinin oluşturulması ve uygulanması

Başa Dön